ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Сумах створять клумбу-вишиванку

Фінішувала загальноміська акція "Розкинулася природа квітами Сумщини"
Depo.
3 липня 2015 17:55
ФОТО: depo.ua

Про це пише Суми.depo.ua.

Нещодавно фінішувала загальноміська акція "Розкинулася природа квітами Сумщини", в рамках якої сумські школярі та студенти представляли свої роботи по темі. Серед них були і макети клумб. Кращим проектом одноголосно був визнаний той, який представляв клумбу у вигляді вишиванки. Саме його комунальники скоро втілять в життя в обласному центрі.

Акцію провели відділ у справах молоді та спорту Сумської міськради, бібліотека-філія № 9 та облрада Українського товариства охорони природи. Учні сумських шкіл та студенти боролися за перемогу в трьох номінаціях: "Азбука квітів", "Весняні первоцвіти - посмішка природи" і "Квітуче багатство рідного краю".

Журі оцінювало різні роботи - декоративні вироби, малюнки і макети клумб. Серед останніх кращим був визнаний проект "Сумська вишиваночка", автором якого є вихованка Сумського центру науково-технічної творчості молоді Олександра Безпала.

Вибір журі підтримала і представниця КП "Зеленбуд" Олена Ергашова. Тому скоро переможця конкурсу зможуть побачити всі сумчани - клумба у вигляді вишиванки з'явиться в центрі міста, повідомляє ТопГород.

Більше новин про життя Сум та Сумщини - на Суми.depo.ua