ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Сумах ремонтують ліфти. Але тільки у лікарнях

В обласному центрі тривають роботи з оновлення лікувально-профілактичних закладів
Depo.
21 липня 2015 13:30
ФОТО: depo.ua
У Сумах ремонтують ліфти. Але тільки у лікарнях
У Сумах ремонтують ліфти. Але тільки у лікарнях

Поточний ремонт наразі ведеться у міській клінічній лікарні №1: тут відновлюють кабінет ЛФК фізіотерапевтичного відділення та поліклінічного відділення №2, кабінет №15 поліклінічного відділення №1, а також капітально ремонтують підйомник харчоблоку, пише Суми.depo.ua.

У міській клінічній лікарні №4 продовжують ремонт медико-санітарної частини по вул. Труда, у лікарні №5 - капітальне відновлення підйомників та поточний ремонт приміщень стаціонарних відділень.

Уже завершено капремонт неврологічного відділення стаціонару міської дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди, що по вул. Троїцькій, і готуються до відновлення покрівлі та рентгенкабінету.

Міський пологовий будинок №1 також займається ремонтом ліфту та ганку акушерського відділення. Наразі тривають підготовчі роботи й до відновлення покрівлі та приміщень жіночої консультації по вул. Парковій.

Стартував капремонт ліфту і ганку в міській клінічній стоматологічній поліклініці. У центрі первинної медико-санітарної допомоги №3 триває відновлення фасаду, ганку, сходів та кабінетів закладу.

Більше новин про медицину Сумщини читайте на Суми.depo.ua