ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумчанам доведеться їздити на некомфортних автобусах

Всього на конкурс надійшли дві пропозиції
Depo.
29 січня 2016 13:17
ФОТО: depo.ua
Сумчанам доведеться їздити на некомфортних автобусах
Сумчанам доведеться їздити на некомфортних автобусах

Сьогодні в КП "Електроавтотранс" були розкриті тендерні пропозиції щодо закупівлі чотирьох нових автобусів для Сум на виділені з міськбюджету 5 млн. 501 тис. грн., пише Depo.Суми.

ТОВ "Український автобус" (м.Черкаси) пропонував поставку чотирьох автобусів А093Н6 загальною вартістю 5 млн. 600 тис. грн. (1,4 млн. грн. за одиницю). Також свою пропозицію надіслала компанія "АК "Богдан Моторс"  (м.Луцьк) на поставку чотирьох автобусів серії А22111 загальною вартістю 5 млн. 400 тис. грн. (1,35 млн грн. за одиницю).

За словами членів тендерної комісії, обидва пакети укомплектовані усіма необхідними документами.

Для акцепту пропозиції є 10 днів.

ле вже можна сказати, що переможцем тендеру буде компанія, яка запропонувала меншу вартість автобусів.

"Чого варті слова міського голови, коли він у понеділок заявив, що будуть придбані автобуси зі стовідсотковою низькою підлогою? На тендер же винесена технічна документація, яка взагалі не передбачає участі таких автобусів», прокоментував результати тендеру громадський активіст з питань транспорту Олександр Мироненко, повідомляє gorod.sumy.ua.

Нагадаємо, що сумські громадські працівники ініціювали внесення від фракцій міськради звернень до мера з тим, щоб в тендерну документацію було внесено зміни. П'ять фракцій з шести поставили свої підписи. Не підтримали тільки депутати ВО "Батьківщина".