ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Сумах перевізників обиратимуть представники "Суми-Таксі"

В обласному центрі сформували громадський склад комісії майбутнього транспортного конкурсу
Depo.
15 липня 2015 16:40
ФОТО: depo.ua
У Сумах перевізників обиратимуть представники "Суми-Таксі"
У Сумах перевізників обиратимуть представники "Суми-Таксі"

15 липня у відділі логістики та зв’язку відбулося жеребкування щодо включення представників громадських організацій до складу конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників у Сумах. Про це передає Суми.depo.ua.

На відбір запросили представників осередків, які виявили бажання долучитись до роботи комісії та подали для цього повний перелік необхідних документів. Із п’яти претендентів обирали трьох.

Раніше до складу журі з числа охочих автоматично включили представників чотирьох громадських організацій, діяльність яких пов'язана з транспортом: "Медицина Транспорту", "Молодь Демократичного Альянсу", "Суми-Таксі", "За права пасажирів". Після жеребкування до них додались "Клуб "Шанс", "В пам'ять про полеглих - заради живих", "Промені надій".

"Відповідно до п. 23 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року, кількість представників громадських організацій, діяльність яких пов'язана з автомобільним транспортом, повинна становити не менш як 50% загальної кількості представників громадських організацій", - пояснив начальник відділу логістики та зв'язку Сергій Яковенко.

Більше новин про транспорт Сумщини читайте на Суми.depo.ua