ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Сумах перекриють провулок Громадянський

Наприкінці поточного тижня в обласному центрі почнуться масштабні роботи з реконструкції магістрального водопроводу
Depo.
25 травня 2015 15:11
ФОТО: depo.ua
У Сумах перекриють провулок Громадянський
У Сумах перекриють провулок Громадянський

На 2015 рік місто запланувало реконструкцію ділянки сталевого водопроводу діаметром 400 мм від вул. Південної до пер. Громадянського (540 м погонних), який забезпечує водою центральну частину міста. Про це пише Суми.depo.ua з посиланням на shans.com.ua.

За останні п'ять років на цій ділянці практично щомісяця (а то й по кілька разів на місяць) трапляються пориви. На роботи виділено близько 800 тисяч гривень. КП "Міськводоканал" зробило проектно-кошторисну документацію, яка минулого тижня пройшла держекспертизу. За словами начальника УКБ Віталія Шилова, протягом двох-трьох днів буде укладено угоду з підрядником і отримано декларацію на початок робіт.

Ситуація ускладнюється тим, що частина водопроводу проходить по території станції екстреної медичної допомоги, тож потрібно робити обведення і виносити трубу за територію установи. Крім того, на період ремонту буде розрито ділянку дороги, що веде до "швидкої", ТОВ "Укрсумиліфт" та КП "Міськсвітло". Варіант об'їзду є тільки з боку вул. Роменської, що створюватиме серйозні незручності, особливо для машин "швидкої" та аварійної служби ліфтовиків, яким потрібно оперативно реагувати на виклики. Тому розглядається можливість зробити на цій ділянці прокол під проїжджою частиною, щоб залишити можливість виїзду машинам екстрених служб. Для всього іншого транспорту проїзд буде перекритий.