ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Сумах невідомі ходять по квартирах і перевіряють лічильники городян

В обласному центрі з’явилися "конкуренти" у співробітників КП "Міськводоканал"
Depo.
10 липня 2015 10:06
ФОТО: depo.ua
У Сумах невідомі ходять по квартирах і перевіряють лічильники городян
У Сумах невідомі ходять по квартирах і перевіряють лічильники городян

Так, цього тижня літній сумчанці подзвонили на стаціонарний телефон. Дівчина представилася співробітницею "Міськводоканалу" і повідомила пенсіонерці про необхідність повірки лічильників, оскільки закінчується трирічний термін з моменту останньої перевірки, передає Суми.depo.ua.

Вона дбайливо повідомила, що в такий-то день до неї прийде працівник підприємства і проведе всі необхідні процедури. При цьому дівчина зазначила, що повірка лічильника гарячої води є безкоштовною, а за повірку лічильника холодної води доведеться заплатити 115 грн. Пенсіонерка сказала, що грошей у неї немає. Тим не менш їй запропонували зробити повірку лічильника холодної води пізніше, коли будуть гроші.

У зазначений день до пенсіонерки прийшов чоловік і повірив лічильник гарячої води за допомогою водоміра безкоштовно. При цьому попередив, що швидше за все доведеться забракувати його через велику розбіжність з нормативними показаннями. Пенсіонерці залишили квитанцію, де фігурувало ДП "Сумистандартметрологія", пише 0542.

У "Міськводоканалі" повідомили, що повіркою лічильників не займаються і хто це був - не мають поняття. У той же час керівництво "Сумистандартметрології" підтвердило, що чотири місяці тому почало надавати городянам послугу повірки - без зняття приладу водообліку і пломб. Гендиректор держпідприємства Віктор Хярм повідомив, що таким чином вони намагаються демонополізувати ринок, на якому зараз працює одна приватна компанія. Що стосується того, що його співробітники представляються ім'ям іншого підприємства, пообіцяв розібратися.

"Міськводоканал" попереджає сумчан про те, що деякі нечесні на руку компанії можуть самостійно дзвонити клієнтам і пропонувати їм повірити лічильник. Навіть якщо прилад цього не потребує. "Без посвідчення співробітника водоканалу - ні працювати, ні приймати всерйоз інформацію від самозванців не варто. У всіх співробітників є посвідчення. Якщо хто стикається з такими речами, нехай погодить свої дії попередньо з водоканалом", - кажуть на підприємстві.

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua