У Сумах "реанімують" підготовку "богів війни"

Керівництво Сумщини ініціює відновлення на базі "Кадетського корпусу" імені І.Г.Харитоненка вищого артилерійського училища

У Сумах "реанімують" підготовку "богів в…

Думки щодо повернення закладу статусу артилерійського училища підтримав заступник міністра оборони України Юрій Гусєв. Для прийняття відповідних рішень він буде доповідати міністру оборони України Степану Полтораку, пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу ОДА.

Заступник міністра, перебуваючи на Сумщині, ознайомився з фондами закладу, спілкувався з особовим складом і побачив бажання людей виховувати не лише кадетів, а й офіцерів Збройних сил України, додаючи, що кращої бази, яка була створена ще багато років тому, та кадрів для виховання артилеристів годі й шукати.

Нагадаємо, формування Сумської артилерійської школи почалося ще в 1927 році. У 2007 році відбувся останній, 110-й випуск офіцерів Сумського військового двічі Червонопрапорного інституту ракетних військ і артилерії імені Б. Хмельницького. Юридичним правонаступником призначений Науковий центр бойового застосування ракетних військ і артилерії Сумського державного університету. Крім того, на території училища розміщуються: 27-й реактивний артилерійський полк, кафедра військової підготовки Сумського державного університету, та Сумський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені І. Г. Харитоненка.

Більше про ініціативи на Сумщині читайте на Depo.Суми.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook