ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Сумах мобілізованих ловлять по нічних клубах

Про це розповів очільник обласного центру Олександр Лисенко на колегії Сумської облдержадміністрації
Depo.
8 червня 2015 09:57
ФОТО: depo.ua
У Сумах мобілізованих ловлять по нічних клубах
У Сумах мобілізованих ловлять по нічних клубах

Міський голова повідомив, що нині план по призову громадян на строкову службу Суми виконали на 36%, а план з мобілізації - лише на 28%, пише Суми.depo.ua з посиланням на сайт мерії.

Серед причин низької явки чоловіків - відсутність їх за місцем проживання, ігнорування повісток, недосконалість міграційного законодавства, низький стан здоров'я, а також небажання керівників підприємств відпускати своїх підлеглих.

За словами Олександра Лисенка, нині надіслані повідомлення до прокуратури, СБУ, МВС та обласного військового комісаріату стосовно керівників, які саботують виконання військового обов'язку. До органів МВС направлені іменні повідомлення про уклоністів.

Крім того, у Сумах створені рейдові групи для оповіщення військовозобов'язаних та призовників. Вони відпрацьовують місця масового відпочинку громадян (нічні клуби, кафе тощо). 

В області ситуація краща. За інформацією військового комісара Сумського обласного військового комісаріату Віталія Бондаренка, сьогодні завдання з призову мобілізаційних ресурсів військкоматами Сумщини виконана на 52%, з них офіцерів запасу - 63%. Найвищий відсоток виконання планів мобілізації продемонстрували Краснопольський, Лебединський, Кролевецький, Липоводолинський, Роменський, Тростянецький, Білопільський райони, міста Кролевець і Лебедин.