ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Шостці визначили кращі "офіційні" сайти навчальних закладів

Змагання, яке стартувало в листопаді, відбувалося у трьох номінаціях – дошкільні, загальноосвітні та позашкільні навчальні заклади
Depo.
30 грудня 2015 13:04
ФОТО: depo.ua
У Шостці визначили кращі "офіційні" сайти навчальних закладів
У Шостці визначили кращі "офіційні" сайти навчальних закладів

Незалежні експерти розробили понад 40 критеріїв, за якими вираховувався рейтинг кожного сайту. Наприклад, якість контенту оцінювалася з урахуванням: анонсування подій та новин навчального закладу, опису умов вступу та навчання, інформації про викладацький склад та випускників, опису проектів навчального закладу, наявності електронної бібліотеки. Враховувалася також наявність електронної системи навчання, можливість отримати корисну додаткову інформацію та інше, пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу Шосткинської міськради.

Зручність користування веб-сайтом визначалася за 14 критеріями (зручність елементів управління та меню, читабельність тексту, легкість пошуку інформації, можливість зворотного зв’язку, можливість публікувати коментарі та брати участь в форумах, опція поширення посилань (через Twitter, Facebook, Delicious та т.п.), можливість роздрукувати інформацію або відправити через електронну пошту тощо.

У ході вивчення сайтів враховували динаміку - періодичність оновлення інформації, активність на форумах та в блогах, наявність електронних журналу та зошитів, можливість пройти он-лайн тестування тощо. 

Не обійшло увагою журі й оригінальність дизайну, креативність оформлення, швидкість завантаження сайту, простоту доменного імені та кількість щоденних відвідувачів.

За результатами конкурсу перше місце присуджено ДНЗ № 6, школі № 13 та станції юних натуралістів, які виборили для своїх навчальних закладів по три сучасні компьютери. "Срібло" отримали спеціалізована школа № 1 та дитсадок № 1 "Дзвіночок", які отримали по два компьютери. Третє ж місце посіли школа-інтернат та ДНЗ № 2 "Іскорка", яким виділено по одному комп’ютеру.