ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У мерії розповіли, від якого ЖЕКу сумчанам приймати платіжки

На сайті Сумської міськради попереджають, що в місті нібито почали розносити квітанції незаконні організації
Depo.
14 липня 2015 17:09
ФОТО: depo.ua
У мерії розповіли, від якого ЖЕКу сумчанам приймати платіжки
У мерії розповіли, від якого ЖЕКу сумчанам приймати платіжки

ТОВ "Сервісресурс" не визначений виконавчим комітетом Сумської міської ради як надавач послуг з утримання житла. Те ж саме стосується й інших підприємств: ТОВ "Рембуд", ТОВ "Сумибудтех", ТОВ "Сумитехнобудсервіс", передає Суми.depo.ua.

Сьогодні триває процес розірвання вищевказаних угод, які були незаконно укладені колишнім керівництвом КП "Сумижитло". Наразі ж саме це комунальне підприємство, зазначають на сайті мерії, визнано надавачем послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій. Воно виконувало і виконує роботи з обслуговування житла, тож розрахунки за надані послуги у відповідності з діючим тарифом проводяться винятково між КП "Сумижитло" та споживачами.

"Просимо Вас бути пильними при проведенні розрахунків за житлово-комунальні послуги, а саме: обов'язково вказувати підприємство, установу або організацію, якій призначається Ваш платіж. Будь-які оголошення та рекламні буклети щодо новостворених приватних житлово-експлуатаційних організацій без посилань на офіційні джерела та непідкріплені належними рішеннями не є правомірними", - пишуть у мерії.

Більше новин про комунальне життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua