ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Конотопі вирішили ліквідувати вулицю Леніна

На підставі закону "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів та заборону пропаганди їхньої символіки", який прийняли у Верховній Раді у квітні цього року, населенні пункти повинні позбутися від усього, що пов’язує з комуністичним режимом: пам’ятники, пам’ятні дошки, назви вулиць тощо
Depo.
25 червня 2015 12:40
ФОТО: depo.ua
У Конотопі вирішили ліквідувати вулицю Леніна
У Конотопі вирішили ліквідувати вулицю Леніна

У міськраді райцентру вирішили почати з вулиці Леніна. Такий проект рішення презентував на сесії депутатам заступник міського голови Максим Бурдавіцин, пише Суми.depo.ua.

Він повідомив, що у понеділок у Сумах була створена робоча група з підготовки святкування річниці Конотопської битви. На її засіданні депутатам Конотопської міськради запропонували перейменувати вулицю Леніна на вулицю Героїв Конотопської битви.

Максим Бурдавіцин додав, що окрім запропонованого варіанту є ще декілька пропозицій. Зокрема повернути вулиці першу історичну назву. За даними краєзнавчого музею, у 1650 році вулиця Леніна мала назву вулиця Мостова.

Третій варіант запропонували історики. Вони вважають, що вулицю потрібно назвати "Героїв оборони Конотопа".

З приводу самого факту перейменування серед депутатів не заперечував ніхто, проте лунало багато зауважень, що не можна "ось так без обговорення з громадою та наспіх змінювати назву вулиці". Після кількох виступів вони вирішили винести це питання на громадське обговорення. За це практично одноголосно й проголосували, повідомляє ТопКонотоп.

Нагадаємо, на Сумщині відкриють пам'ятний знак на честь Конотопської битви.

Більше про життя Сум та Сумщини читайте на Суми.depo.ua