ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Конотопі почали ремонтувати головний фонтан міста

З вчорашнього дня водограй на площі Миру, який знаходиться у вкрай занедбаному стані, огородили будівельною стрічкою
Depo.
16 липня 2015 12:31
ФОТО: depo.ua
У Конотопі почали ремонтувати головний фонтан міста
У Конотопі почали ремонтувати головний фонтан міста

Засновник фонду розвитку "Рідний Край" Сергій Талала повідомив, що фонд займається ремонтом фонтану разом з компанією "Зурбаган". "Ми плануємо вже найближчим часом його запустити, - сказав Сергій Талала. - Наш фонд відповідає за естетичну складову фонтану, а "Зурбаган" - за технічну. Виглядатиме він так само, як у 2012 році", пише Суми.depo.ua.

Він додав, що "Рідний край" уже оплатив лебедів, які "плаватимуть" посеред фонтану. Два з них наразі майже готові. Третього планують завершити до кінця липня.

Директор телекомунікаційної компанії "Зурбаган" Андрій Рошкован розповів про деталі технічної частини ремонту. "Фонтан спершу розчистять, потім приберуть плиткове покриття. Після цього будуть міняти труби, відновлювати гідроізоляцію і класти нову плитку. Так само ми плануємо займатись питаннями технічного включення фонтану: труби, розводка, електрична частина - все це вимагає серйозного обслуговування", - розповів Андрій Рошкован, повідомляє портал "ТопКонотоп".

Слід зауважити, що з міського бюджету на ремонт фонтану не витратять жодної копійки.

Зазначимо, за інформацією порталу konotop.in.ua, цього року центральний фонтан, запускати не збиралися. Як повідомляли в управлінні ЖКГ Конотопської міської ради, обстеження об'єкта показало, що фонтан вийшов з ладу: лопнула чаша, вся вода витікала просто на землю. Через складність конструкції ремонт поки що зробити неможливо, переконували комунальники.

Більше новин про благоустрій на Сумщині читайте на Суми.depo.ua