ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Києві визначили найвідповідальнішого серед нардепів Сумщини (ІНФОГРАФІКА)

Система народного контролю "Слово і Діло" дослідила співвідношення персональних рейтингів відповідальності та безвідповідальності депутатів-мажоритарників у регіонах з середнім показником по Україні
Depo.
7 травня 2015 11:04
ФОТО: depo.ua
У Києві визначили найвідповідальнішого серед нардепів Сумщини (ІНФОГРАФІКА)
У Києві визначили найвідповідальнішого серед нардепів Сумщини (ІНФОГРАФІКА)

При формуванні рейтингів враховувалися всі виконані або невиконані обіцянки нардепів, передає Суми.depo.ua.

У дайджесті відзначено, що про відповідальність деяких депутатів поки що нічого сказати: жодного виконання чи то невиконання обіцянок. Серед них - мажоритарники від Сумщини: Олександр Сугоняко (0 обіцянок), Микола Лаврик (10 обіцянок у процесі), Владислав Бухарєв (12 обіцянок у процесі).

За даними системи народного контролю, станом на 24 квітня найбільший рівень відповідальності серед депутатів-мажоритарників Сумщини поки що має Олег Медуниця - 31% (середнє значення по Україні - 17%). Він виконав 5 з 16 своїх обіцянок. У той же час він лідирує і за рівнем безвідповідальності, який навіть вищий - 44% (не виконав 7 обіцянок).

До списку маловідповідальних потрапив Андрій Деркач (у процесі - 9; виконано - 2; не виконано - 6, всього - 17, що склало 35% безвідповідальності), а також Ігор Молоток (у процесі виконання - 13 обіцянок; виконано - 0; не виконано - 2, всього - 15, що склало 13% безвідповідальності).

У Києві визначили найвідповідальнішого серед нардепів Сумщини (ІНФОГРАФІКА) - фото 1