ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У сумську дитячу лікарню вкладуть чверть мільйона

Майбутнє відділення повинне стати єдиним в України комплексом відновлювального лікування
Depo.
30 грудня 2015 13:58
ФОТО: depo.ua
У сумську дитячу лікарню вкладуть чверть мільйона
У сумську дитячу лікарню вкладуть чверть мільйона

У бюджеті 2016 року передбачено 250 тис. грн. на виготовлення проектної документації для створення комплексу відновлювального лікування на базі Сумської дитячої лікарні Святої Зінаїди, пише Depo.Суми з посиланням на Муніціпальний портал.

У будівлі майбутнього відділення нині знаходиться денний стаціонар, який може прийняти 40 пацієнтів. Діти отримуватимуь повний спектр процедур і потім батьки їх забирають додому. Ще 25 років тому тут практикували водолікування.

Згідно з майбутнім проектом у двоповерховій будівлі облаштують басейн, кабінети для фізіотерапевтичного та реабілітаційного лікування.

Нині на базі відділення функціонує унікальна спелеокамера (солева шахта), яка містить лікувальну сіль із озер Закарпаття – селища Солотвено. Камера допомагає лікувати бронхо-легеневі патології. Завдяки такому лікуванню зменшується медикаментозне навантаження на організм дитини, зменшується відсоток загострень, особливо це допомагає дітям, які мають хронічні патології.

Також планують придбати обладнання, яке допоможе лікувати дітей з інвалідністю та ДЦП, хворих з політравмами, що потребують реабілітації. Тут працюватимуть лікарі неврологи, кардіологи, ортопеди, пульмонологи, імунологи, фізіотерапевти.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми