ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У депутатських комісіях Сумської міськради відбулися невеличкі пертурбації

Віталій Бурбика увійшов до комісії з приватизації, а Володимира Войтенка "вивели за штат" "культурної" комісії
Depo.
30 грудня 2015 16:48
ФОТО: depo.ua
У депутатських комісіях Сумської міськради відбулися невеличкі пертурбації
У депутатських комісіях Сумської міськради відбулися невеличкі пертурбації

30 грудня сумські обранці підтримали зміни до рішення "Про утворення постійних комісій Сумської міської ради VII скликання та затвердження їх кількісного і персонального складу". Згідно з ними, до складу постійної комісії з питань законності, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та протидії корупції, місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності та етики, з питань майна комунальної власності та приватизації увійшов Віталій Бурбика, пише Depo.Суми з посиланням на Муніціпальний портал.

Таким чином, кількість членів зазначеної комісії збільшилася до восьми.

В той же час зі складу постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, науки, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту виведено Володимира Войтенка. Тож нині до даної комісії входять сім депутатів.

Нагадаємо, 24 грудня відповідно до Постанови Сумської міської виборчої комісії Віталій Бурбика отримав посвідчення депутата Сумської міської ради та приєднався до депутатської фракції ВО "Батьківщина".

Таку процедуру необхідно було провести у зв’язку з обранням депутата Володимира Войтенка членом виконавчого комітету та достроковим припиненням його повноважень як депутата. 

Докладніше: Підсудний віце-мер перестав бути депутатом

Зазначимо, як повідомив на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук депутат СМР від партії "За Україну!" Володимир Чєпік, сам Віталій Бурбика, власне, й став ініціатором розгляду даного питання на сесії міськради. 

У депутатських комісіях Сумської міськради відбулися невеличкі пертурбації  - фото 1

Депутат Сумської міської ради двох попередніх скликань Бурбика "працював" секретарем постійної комісії з питань законності, взаємодії з правоохоронними органами, місцевого самоврядування, депутатської етики, регламенту та регуляторної політики.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми