ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Чернігові почали штрафувати за сніг та бурульки

За перший день дії розпорядження мера було складено сім протоколів про порушення
Depo.
15 січня 2016 08:40
ФОТО: depo.ua
У Чернігові почали штрафувати за сніг та бурульки
У Чернігові почали штрафувати за сніг та бурульки

З 14 січня вступило в дію розпорядження міського голови Владислава Атрошенка, в якому йдеться про штрафи для фізичних та юридичних осіб за сніг на прилеглій території приміщень та бурульки на дахах. У разі виявлення порушень на безвідповідальних посадовців та керівників накладатимуть адміністративний штраф: на фізичних осіб – від 340 до 1700, на юридичних або посадових осіб – від 850 до 1700 гривень, пише Depo.Суми.

Аби уникнути покарання відповідальні особи взялися з самого ранку за наведення ладу біля своїх приміщень. 

Комунальники чистили тротуар у центральному сквері – виконали своє завдання на відмінно. Працівники ресторанчику "Суші" також взялися до справи. Ломи, лопати – основні помічники хлопців. Через півгодини плідної роботи, чистота та порядок. Не став ігнорувати правила і працівник магазину електроніки. Для нього не стало проблемою навести лад на території біля магазину.

Та далеко не всі такі відповідальні. За годину рейду знімальна група телеканалу "Новий Чернігів" побачили чимало порушень біля магазинів та приватних офісів, повідомляє gorod.cn.ua

Дехто обмежився оголошенням з написом "Слизько", але більшість навіть не додумалась і до цього. А тому тут небезпечно, ще й висять бурульки над головами.

Намагаються довести інформацію про необхідність прибирання і інспектори підприємства "Дільниці з контролю за благоустроєм міста". Перший день з моменту вступу в дію розпорядження міського голови показав, що прибирання ведеться, але не дуже активно.Як буде далі, покаже час.

Більше про життя Сум та Чернігова читайте на Depo.Суми