ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Цінну мозаїку на літній естраді у сумській "Казці" таки знищили (ОНОВЛЕНО)

"Технічних можливостей" зберегти - не виявилося
Depo.
2 березня 2016 14:25
ФОТО: depo.ua
Цінну мозаїку на літній естраді у сумській "Казці" таки знищили (ОНОВЛЕНО)
Цінну мозаїку на літній естраді у сумській "Казці" таки знищили (ОНОВЛЕНО)

Міска влада в особі КП "Сумикомунінвест" вирішила, що технічної можливості зберегти мозаїку на літній естраді у парку "Казка" немає і "твердою рукою" знищила" візерунок, повідомляє Depo.Суми.

Цінну мозаїку на літній естраді у сумській "Казці" таки знищили (ОНОВЛЕНО) - фото 1

Цінну мозаїку на літній естраді у сумській "Казці" таки знищили (ОНОВЛЕНО) - фото 2

Місце під знесеною Літньою естрадою, обіцяють облаштувати під якійсь ефемерний "відпочинок для сумчан". Про таке на Муніципальному порталі повідомив директор КП "Сумикомунінвест" Олег Левченко.

Цінну мозаїку на літній естраді у сумському дитячому парку таки знищили - фото 1

Будівля "Літньої естради" була введена в експлуатацію у 1980 році. Останні 15 років вона знаходилась у занедбаному стані, і є висновок про її аварійний стан, повідомляє пан Левченко. Аби убезпечити життя та здоров'я відпочивальників та прибрати розсадник антисанітарії, керівництво комунального підприємства вийшло до депутатського корпусу з пропозицією про списання з балансу КП "Сумикомунінвест" Сумської міської ради споруди "Літня естрада", розташованої на території дитячого парку "Казка".

16 грудня 2015 року було прийняте відповідне рішення.

Олег Левченко повідомив, що жодних пропозицій щодо збереження наявної там мозаїки ані від фахівців з архітектури, ані від громадськості не надходило.

Цінну мозаїку на літній естраді у сумському дитячому парку таки знищили - фото 2Досьогодні мозаїка виглядала так

Перед демонтажем споруди працівники КП "Сумикомунінвест" разом з будівельниками розглянули можливість відділення візерунка від стіни або збереження разом із нею. Втім, з'ясувалось, що такої технічної можливості немає. Відтак, мозаїку теж довелось прибирати.

Жодних сторонніх будівель на місці Літньої естради, запевнив очільник комунального підприємства, не буде. Територію розчистять і облаштують зелену зону. Можливо, згодом тут з'явиться ігрова чи спортивна зона, але це будуть легкі конструкції і в жодному разі не капітальні споруди.

Благоустрій у дитячому парку "Казка", зазначив Олег Левченко, наводитимуть і далі. У планах на поточний рік – висадка зелених насаджень (щонайменше 400 одиниць), реконструкція схилу та ливневої каналізації з вул. Новомістенської, ремонт вбиральні, замощення доріжок плиткою