ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Тепло в сумських оселях закінчиться після Великодня

Теплопостачальні організації готуються вимкнути опалення у вівторок 14 квітня
Depo.
10 квітня 2015 12:13
ФОТО: depo.ua
Тепло в сумських оселях закінчиться після Великодня
Тепло в сумських оселях закінчиться після Великодня

З 14 квітня у Сумах завершиться опалювальний сезон, передає Суми.depo.ua. Відповідне рішення ухвалила на своєму засіданні комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

За даними синоптиків, з п'ятниці розпочалося поступове підвищення середньої температури повітря, і протягом трьох днів вона становитиме більше 8 градусів тепла.

А такі умови, згідно з нормативами, є однією з підстав припинення опалювального сезону.

Представники теплопостачальних організацій запевнили, що технічно готові до припинення подачі теплоносія до осель сумчан, повыдомляэ Сумський муніципальний портал.

У міській санстанції також не заперечують проти завершення опалювального сезону, але за умови дотримання санітарних норм у приміщеннях навчальних, лікувальних закладів та житлових будинків.

Представники управління освіти і науки та охорони здоров'я поінформували про температурний режим у підпорядкованих установах і закладах.

За результатами обговорення наданої інформації, комісія, враховуючи очікувану середньодобову температуру повітря, що складатиме більше 8 градусів тепла протягом трьох днів, беручи до уваги прогрів конструкцій будівель загального призначення та житлового сектору, вимоги нормативних документів, вирішила дозволити теплопостачальним організаціям припинити подачу теплоносія з вівторка 14 квітня.

Разом з тим, за письмовими зверненнями керівників, опалювальний сезон для окремих установ, закладів та організацій можна продовжити за умови підтвердження оплати, або ж завершити раніше.