ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумський виконком затвердив новий тролейбусний маршрут

У обласному центрі закінчені роботи по обладнанню розворотного кільця на вул. Ковпака. Тепер тролейбуси зможуть обслуговувати ще один район міста. Для цього було вирішено запровадити маршрут №10а
Depo.
25 червня 2015 14:32
ФОТО: depo.ua
Сумський виконком затвердив новий тролейбусний маршрут
Сумський виконком затвердив новий тролейбусний маршрут

Сьогодні, 25 червня, на позачерговому засіданні виконкому розглядалося питання по зміні тролейбусного маршруту № 10 , пише Суми.depo.ua.

На даний момент тролейбусна лінія готова. Розворотне кільце добудовано, що дозволить тролейбусам їхати до госпіталю на вул. Ковпака і пансіонату для ветеранів. Однак вони не будуть їздити до заводу "Центролит", як на маршруті № 10.

Члени виконкому обговорили новий маршрут. Заступник мера Віктор Волонтирець заявив, що він може бути прибутковим, оскільки раніше житловий масив в цьому районі Сум не обслуговує "Електроавтотранс". Таким чином, тролейбуси стануть альтернативою маршруткам. "За" це рішення проголосували всі 8 присутніх членів виконкому.

Маршрут № 10а з'явиться в Сумах не відразу - спочатку необхідно внести зміни в його паспорт. У ньому вкажуть всі зупинки, на яких повинні зупинятися тролейбуси, повідомляє ТопГород.

Нагадаємо, сумчани їздитимуть на тролейбусах з "донецьким корінням.

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua