Сумський Ярослав Куц переміг у змаганні за посаду "головного по чернігівському ЖКГ"

У Чернігівській міській раді проходив конкурс на посаду начальника управління житлово-комунального господарства

Сумський Ярослав Куц переміг у змаганні…

Всього участь у конкурсі брало четверо чоловік: Сергій Лазаренко, Ярослав Куц, Сергій Пущенко та Оксана Таразі. Після екзамену, кожен з кандидатів проходив співбесіду із членами конкурсної комісії, де мав розказати чому він претендує на головного комунальника міста, пише Depo.Суми.

Відтак, кандидатуру Ярослава Куца, який до цього часу працював начальником управління ЖКГ у Сумах, конкурсна комісія вирішила рекомендувати міському голові Владиславу Атрошенку для подальшого призначення.

Своїми перевагами Ярослав Куц вважає свою чернігівську дружину, тобто, зв'язок з містом у нього є, а також той факт, що він вісім років працював заступником мера Сум з питань житлово-комунального господарства, і начальником житлово-комунального господарства. У проблематику міста обіцяє влитися швидко. Закони, в тому числі що стосуються створення ОСББ - він вивчив. 

Головним завданням у цій сфері для себе вважає зворотний зв'язок зі споживачами. З зробленого в Сумах, що собі колишній начальник ставить у заслугу - ремонт зон відпочинку, створення полігону побутових відходів, повідомляє Пік-Чернігівщина.

Про себе Ярослав Куц говорить, що в комунальну сферу прийшов з бізнесу, в особистому житті у нього також надійний тил в особі дружини і дітей.

- Ну, як впораєтеся з таким завданням як чернігівське ЖКГ? Що ви знаєте про чернігівську комуналку?

- Звісно, коли я йшов на конкурс - окрім того, що Прочитати закони и освіжити в пам'яті, я знайомився (з проблематикою - авт ..). У Першу чергу, це треба робити  для людей, щоб людям було зручно. Саме житлово-комунальне господарство з'явилось тоді, коли люди захотіли зручно жити, щоб була вода, вивезення сміття і таке інше. Тому, завдання абсолютно зрозуміле - що треба робити, як треба робити, и я впевнений, що з колегами и з керівниками комунальних підприємств ми вирішимо ті задачі, які ставити міській голова.

- А не лякає вас зарплата? Там же максимум 80 доларів...

- Чому ви вважаєте, що 80? По-перше, я держслужбовець, був заступником міського голови, 7-го рангу...

- Ну, гаразд, сто доларів ...

- Ну не сто, а я думаю, що десь, як мінімум 200 буде, враховуючи премії.

- А вам цього вистачить?

- Мене більше цікавить, як прем‘єр-міністр працює на 6 тисяч гривень. Проблема в тому, що це є загальнодержавна політика. Все має бути справедливо. Звісно, що керівник комунального підприємства отримує більше, аніж начальник управління житлово-комунального господарства. Це – загальнодержавна проблема. І я думаю, що це не до мене питання… Тим більше, що прийнятий новий закон – про державну службу. А служба в органах місцевого самоврядування вона прирівняна до держслужби, і ведеться розмова про те, що зарплати будуть відповідні. Все ж таки колись 6 тисяч гривень по курсу 8 – це була більш-менш якась зарплата. Тому, я впевнений в тому, що на державному рівні це питання буде вирішено. І по-друге, для чоловіка треба щось робити – я прийшов з бізнесу, ну все ж таки робити справу не тільки для самого себе, а для людей – не пусте слово, повірте мені.

- Але ви не відповіли на питання - чи вистачить вам 6 тисяч гривень як для людини з бізнесу?

- Якщо запитуєте… Звісно, 10 тисяч краще ніж 6. Це зрозуміло.  

-... У вас в Сумах була дуже неоднозначна репутація, особливо пов'язана з КП "Сумижитло". Чи не позначиться вона негативно на вашій кар'єрі в Чернігові? 

- Коли йдуть вибори, то виймається все. Вибори – це брудна річ. Кожен трактує той чи інший факт так, як йому хочеться. Я просто хочу сказати одне, коли я керував житлово-комунальним господарством в м. Суми – працювали всі ліфти. Коли я пішов – на сьогоднішній день в Сумах стоїть 300 ліфтів. Є керівництво міста, яке обирає людей на посади. Або по фаховим здібностям, або по "партийно-родственным". Справа в тому, що це вам судити про мою роботу. От у мене запитували в який час, в який період – я думаю, що набагато краще буде поговорити ну як мінімум через 100 днів. Тобто, щоб ви подивились, послухали, ви будете задавати мені запитання… Тут дуже було багато запитань з приводу ОСББ і нового закону про здійснення прав власників. Репутація суперечлива – це на думку журналістів, які спостерігають війни між конкуруючими політичними силами. Це не тільки у нас в Сумах, це і в Чернігові і взагалі в Україні. Коли йдуть вибори – всі один на одного ллють не духі. 

- Як будете уникати корупційних ризиків, оскільки всі ваші попередники були фігурантами корупційних скандалів...

- Для того, щоб уникнути – треба, в першу чергу, не лізти куди не можна. Все чітко в законі виписано. Не треба влізати ні в які схеми, оборудки і все. Все має бути прозоро. Я завжди відкритий. У будь-який час приходьте і задавайте будь-які запитання будь про що. 

- Чи будете публікувати свій номер?

- (Диктує) 067 540 82 85.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme