ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумські інваліди перевірили "проходимість" Зарічного суду (ФОТОФАКТ)

У суді проведено аудит доступності до приміщення для маломобільних груп населення
Depo.
5 червня 2015 10:54
ФОТО: depo.ua
Сумські інваліди перевірили "проходимість" Зарічного суду (ФОТОФАКТ)
Сумські інваліди перевірили "проходимість" Зарічного суду (ФОТОФАКТ)

У Зарічному районному суді м. Суми головою Сумської міської організації інвалідів «Рука допомоги» Олегом Габом спільно з керівником апарату суду Аллою Ковтун проведено аудит щодо визначення доступності до будівель та приміщень суду для людей з інвалідністю та, пише Суми.depo.ua.

При проведенні перевірки робота з надання судових послуг відмічена як позитивна. Зокрема, в суді обладнані та пристосовані місця для осіб з інвалідністю з метою ознайомлення із матеріалами справи, на стендах наявна інформація про пільги щодо сплати судового збору, про можливості отримання безоплатної допомоги.

В той же час відмічені недоліки, які стосуються пристосованості приміщення суду для маломобільних груп населення, у зв'язку з чим Зарічний районний суд м. Суми планує звертатися до Територіального управління державної судової адміністрації України в Сумській області, як органу, який здійснює організацію забезпечення судів та повинен вживати всі можливі заходи щодо забезпечення доступності до приміщень суду для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення.