Сумські футболісти "всуху" перемогли полтавчан на їхньому полі

ПФК "Суми" у третьому турі чемпіонату України в першій лізі обіграв ФК "Полтава з рахунком 0:2

Сумські футболісти "всуху" перемогли пол…

У Полтаві Суми зуміли завоювати три очки і забити двічі, зберігши власні ворота на замку. Сумчани постали злагодженим колективом, повідомляє Depo.Суми.

Ще на старотових хвилинах саме сумчани прийняли стратегію фаворита, а господарі грали переважно на контратаках.

Суми провели простеньку атаку лівим флангом, м’яч отримав Брікнер – і потужно низом пробив з-за меж штрафної площі у дальній від голкіпера кут воріт – 0:1.

Пропущений м’яч не спонукав Полтаву всі сили кидати на атаку, команда продовжувала діяти досить академічно. А от гості на 92-й хвилині провели разючу контратаку і збільшили свою перевагу.

Після штрафного у виконанні Полтави голкіпер Сум швидко ввів його в гру, після верхової передачі м’яч перескочив через Недолю і опинився в ногах у Жаркікова, який незадовго до того вийшов на заміну. Вихід сам-на-сам – 0:2 на користь Сум, пише Sportarena.