Сумські бігуни привезли додому купу медалей

Наші егкоатлети поповнили свою скарбничку 15-ма нагородами

Представники Сум здобули 15 нагород в індивідуальних і командних змаганнях чемпіонату України з легкої атлетики, пише Суми.depo.ua з посиланням на Муніціпальний інформаційний портал.

Змагання відбувались у Кіровограді з 8 по 10 червня. У змаганнях чоловіків у бігу на 100 м перші дві сходинки п'єдесталу посіли саме сумські легкоатлети: Віталій Корж (10,49 с) та Володимир Супрун, який фінішував другим з часом 10,52 с.

Потому команда Сумської області, зібрана зі спортсменів обласного центру, в естафеті 4 х 100 м посіла третє місце з результатом 41,59 с. Честь регіону відстоювали Євген Гуцол, Віталій Корж, Сергій Муха та Олексій Поздняков. У цій же дисципліні, але вже у складі збірної атлетів Запорізької, Сумської та Харківської областей, знову відзначився Володимир Супрун. Його команда посіла перше місце.

Віталій Бутрим та Євген Гуцол з результатами 45,82 с та 45,93 с відповідно підкорили дистанцію на 400 м, завоювавши "золото" та "срібло". Фінальний забіг чоловічої естафети 4 х 400 м приніс перемогу сумчанам, які закінчили свій виступ з часом 3:11,39 хв. Чудову підготовку та не менш чудовий результат з цієї дисципліни демонстрували Юрій Сторож, Михайло Тютюнников, Віталій Бутрим та Олексій Поздняков.

До скарбнички нагород сумчан свій внесок зробила і уродженка Донецької області Вікторія Кащеєва (П'ятаченко), яка нині виступає за Суми. Вона перемогла на дистанції 200 м із часом 23,21 с, а також здобула перше місце у складі естафетної команди на дистанції 4 х 100 м - 43,70 с.

Також високі результати показали сумчани Анна Плотіцина та Сергій Смелик. Перша перемогла у бігу на 100 м із бар'єрами з результатом 13,31 с, а другий виборов "золото" у бігу на 200 м із часом 20,91 с. Бронзові нагороди дісталися студентам СумДУ Катерині Слюсаренко (400 м із бар'єрами; 58,38 с), Віталію Коржу (естафета 4 х 100 м; 41,59 с) та Денису Тесленку (естафета 4 х 400 м; 3:17,74 хв). Артем Казбан здобув "срібло" у бігу на 3000 м із результатом 8:00,39 хв.

У підсумку збірна Сумської області посіла восьме загальнокомандне місце з результатом 1129 балів. Першою стала Харківська область (2161 очко), другим - місто Київ (2018 очок), третє місце посіла команда Київської області (1920 очок).