ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На заводі Григоришина у Сумах проводять обшук

Обшуки на ПАТ "СМНВО" проходять на підставі рішення столичного суду
Depo.
20 січня 2016 10:08
ФОТО: depo.ua
На заводі Григоришина у Сумах проводять обшук
На заводі Григоришина у Сумах проводять обшук

У Сумах на ПАТ "Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання", яке пов'язують з відомим російським олігархом з українським корінням Костянтином Григоришиним, проводять обшуки, пише Depo.Cуми.

У Державній фіскальній службі України факт обшуків підтверджують. 

Відео UA:Суми

"Дійсно, сьогодні головне слідче управління ГФС проводить обшуки… Це відбувається в рамках кримінального провадження за фактом умисного ухилення від сплати податків за статтею 212 Кримінального кодексу України щодо ряду підприємств України, які афілійовані з Костянтином Григоришиним", - розповів начальник головного слідчого управління фінансових розслідувань ДФС України Вадим Мельник, зазначивши, що обшуки проводяться на підставі рішення Шевченківського районного суду.

За його словами, підставою для внесення до Єдиного реєстру розслідувань стала заява народного депутата України Антона Геращенка ("Народний фронт").

"Депутат заявив про кримінальні правопорушення: ухилення від сплати податків, виведення коштів до офшорів під виглядом агентських угод, а також продаж товарів, виготовленими низкою підприємств, на експорт за заниженими цінами", - сказав Мельник.

Він зазначив, що згідно із заявою Геращенко, ці операції здійснювалися ПАТ "СМНВО ім. Фрунзе" та ПАТ "Запоріжтрансформатор", розповів він "Обозревателю".

Начальник головного слідчого управління фінансових розслідувань ДФСУ підкреслив, посилаючись на заяву нардепа Геращенка, це близько $ 70 млн.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми