Сумська "Вікторія" завершила футбольний сезон черговою перемогою

Клуб з Сумщини у домашньому поєдинку з миколаївським "Первомайськом" зміг довести свою перевагу

• Суми
  • 8 листопада 2016 10:40

Сумська "Вікторія" завершила футбольний…

Останній матч першого кола аматорського чемпіонату України порадував вболівальників єдиної на Сумщині команди, що бере участь у цих змаганнях. ФК "Вікторія" у домашньому поєдинку з миколаївським "Первомайськом" зміг довести свою перевагу, пише Depo.Суми з посиланням на сайт клубу.

З перших хвилин місцеві футболісти взяли ініціативу у свої руки, постійно атакуючи ворота суперників. Маючи безліч моментів, реалізувати вікторіанці змогли лише один - Сергій Ретушняк кинув м’яч "за комірець" воротарю "Первомайська".

У другому таймі відчувалось бажання гостей будь-що відігратися. Інколи це бажання переростало у сталий пресинг господарів, а на 92 хвилині матчу, лише завдяки майстерності голкіпера Шаміля Абдулаєва, рахунок залишився незмінним. 1:0 - ФК "Вікторія" ставить переможну крапку в сезоні 2016 року.

Наступне коло аматорського чемпіонату України стартує вже навесні. Тож у футболістів є достатньо часу проаналізувати свої досягнення та прорахунки, щоб, зробивши правильні висновки, радувати своїх шанувальників лише перемогами.