ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумська область: знешкоджено чотири боєприпаси часів війни

Рятувальники радять, натрапивши на предмет схожий на боєприпас, в жодному разі не торкатись його
Depo.
29 червня 2015 14:49
ФОТО: depo.ua

Протягом тижня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м.Ромни) було вилучено та знищено 2 артилерійських снаряди (122, 76 мм.), мінометну міну (82 мм.), ручну гранату "РГД-5" часів Другої світової війни в Глухівському, Лебединському, Роменському, Недригайлівському районах, пише Суми.depo.ua з посиланням на Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

Рятувальники наголошують, натрапивши на предмет схожий на боєприпас, в жодному разі не торкайтеся його, а тим більше не намагайтеся вилучити та перенести. Припиніть будь-які роботи у даному районі, по можливості, огородіть місце знахідки підручними засобами. Про виявлення боєприпасу негайно повідомте Службу порятунку за номером 101 та правоохоронні органи за номером 102.

Пам'ятайте, що роботи з вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів можуть проводити лише відповідні фахівці - піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій!