ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумщину відвідали посли Данії та Фінляндії

Надзвичайні і Повноважні Посли Фінляндської республіки та Королівства Данія Пані Ар’я Інкері Макконен та пані Мерете Юль перебували на Сумщині з одноденним робочим візитом
Depo.
4 червня 2015 09:04
ФОТО: depo.ua
Сумщину відвідали посли Данії та Фінляндії
Сумщину відвідали посли Данії та Фінляндії

Під час перебування гості зустрілися з керівництвом області, міським головою Сум, відвідали Сумський державний університет та художній музей ім..Н.Онацького, пише Суми.depo.ua.

Під час зустрічі з головою ОДА Миколою Клочком та заступником голови ради Вірою Лаврик обговорювалися перспективи подальшої співпраці.

Очільники області ознайомили гостей із Сумською областю, її економічним, промисловим, аграрним, науковим та культурним потенціалом, окреслили пріоритетні напрямки розвитку регіону.

Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Данія Мерете Юль наголосила, що її країна веде активну діяльність в Україні - займається наданням гуманітарної допомоги як на державному рівні, так і незалежними структурами. Нині в Україні працюють 150 датських компаній в області IT-технологій та сільського господарства. Тож посол не виключає можливості співробітництва і з Сумщиною.