ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумщина святкує День Перемоги з маками та Миколою Томенком

9 травня у святкових заходах обласного центру взяв участь радник Президента України
Depo.
9 травня 2015 14:58
ФОТО: depo.ua
Сумщина святкує День Перемоги з маками та Миколою Томенком
Сумщина святкує День Перемоги з маками та Миколою Томенком

Урочистості тривають з самого ранку, передає Суми.depo.ua.

Після вшанування полеглих героїв-визволителів на Центральному кладовищі обласна влада разом гостями, ветеранами й громадськими організаціями продовжили урочистості біля Меморіалу Вічної Слави. Там відбувся мітинг-реквієм "У святому мовчанні над Вічним вогнем".

Цього року до святкових заходів у Сумах приєднався позаштатний радник Президента України, голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації Микола Томенко. Чиновники вперше вдягли на себе новий символ Дня Перемоги - червоний мак.

"Ми пам`ятаємо тих, хто загинув у роки Другої світової війни, тих, хто не дійшов до Перемоги, хто віддав життя за цілісність та незалежність України. Агресор хотів підкорити наші землі. Не сталося тоді - не станеться й тепер. На захисті держави стоїть її волелюбний народ", - зазначив очільник обласного центру Олександр Лисенко.

За словами Миколи Томенка, сьогодні світова спільнота - на боці України, але перемогу маємо здобути всі разом. Кожен повинен зробити свій внесок у розбудову європейської країни.

Учасники мітингу вшанували пам'ять про загиблих хвилиною мовчання та під залпи військового салюту поклали квіти до підніжжя меморіалу.

Парадним маршем пройшли вихованці Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" імені І. Г. Харитоненка.

Сумщина святкує День Перемоги з маками та Миколою Томенком - фото 1

Сумщина святкує День Перемоги з маками та Миколою Томенком - фото 2

Сумщина святкує День Перемоги з маками та Миколою Томенком - фото 3

Сумщина святкує День Перемоги з маками та Миколою Томенком - фото 4

Сумщина святкує День Перемоги з маками та Миколою Томенком - фото 5

Сумщина святкує День Перемоги з маками та Миколою Томенком - фото 6