ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумна статистика: За півроку Сумщина втратила у ДТП 25 чоловік

На території Сумської області за перше півріччя 2015 року зареєстровано 765 дорожньо-транспортних пригод
Depo.
8 липня 2015 10:00
ФОТО: depo.ua
Сумна статистика: За півроку Сумщина втратила у ДТП 25 чоловік
Сумна статистика: За півроку Сумщина втратила у ДТП 25 чоловік

З цієї кількості налічується 262 пригоди з постраждалими, у яких 25 чоловік загинуло та 340 - отримали поранення, пише Суми.depo.ua з посиланням на прес-службу обласної ДАІ.

Основними причинами ДТП на Сумщині є перевищення безпечної (встановленої) швидкості руху ( 21,6% від загальної кількості), керування транспортними засобами у нетверезому стані, порушення правил проїзду перехресть та пішохідних переходів, а також порушення ПДР пішоходами.

Нетверезими водіями скоєно 53 автопригоди, в яких 2 людей загинули - 26 - травмовані. В кожній сьомій ДТП (121) водії залишали місце пригоди, у кожному другому випадку учасники пригоди розшукані.

За участі водіїв пасажирського транспорту сталися 35 пригод, в яких травмовано 40 чоловік. 14 автопригод сталися через недотримання ПДР водіями цієї категорії, що призвело до травмування 10 людей.

За участі дітей сталися 45 ДТП, в яких 2 неповнолітніх загинули та 67 - на різний час опинилися на лікарняних ліжках. Через недотримання правил руху дітьми сталися 16 пригод, які призвели до травмування 13 неповнолітніх. Лише протягом червня сталися 10 ДТП з дітьми, в яких травмовані 13 юних учасників руху. Найбільше постраждалих - 40 дітей отримали тілесні ушкодження, перебуваючи пасажирами транспортних засобів.

При нагляді за дорожнім рухом виявлено 6829 порушень ПДР, в тому числі затримано за керування транспортними засобами у стані алкогольного сп'яніння 1456 водіїв.
З початку року на території області зареєстровано 149 фактів незаконного заволодіння транспортними засобами, за якими порушено кримінальні справи.

Працівниками ДАІ області виявлено 35 фактів підробки номерів агрегатів та 35 фактів підробки документів.

На усунення недоліків в утриманні вулично-дорожньої мережі та залізничних переїздів посадовим особам вручено 176 обов'язкових для виконання приписів, до адміністративної відповідальності за порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, притягнуто 176 посадових осіб.

Нагадаємо, нещодавно в ДТП у Сумах постраждала дитина.

Більше різноманітних новин про життя на Сумщині читайте на Суми.depo.ua