ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумчани у складі збірної з футзалу повернулися з Кореї чемпіонами світу

З 8 по 18 травня проходили Всесвітні ігри спортсменів з вадами зору, які відбуваються раз на чотири роки і прирівнюються до чемпіонату світу
Depo.
27 травня 2015 14:14
ФОТО: depo.ua
Сумчани у складі збірної з футзалу повернулися з Кореї чемпіонами світу
Сумчани у складі збірної з футзалу повернулися з Кореї чемпіонами світу

Цього року участь в Іграх-2015 взяли 68 країн світу. Були серед них і українці. Особливо - футзалісти, які повернулися з Сеула чемпіонами світу. Серед них - казаняр управління монтажу, налагодження та сервісного обслуговування обладнання ПАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе» Максим Філь, пише Суми.depo.ua.

За його словами, титул чемпіона української футзальної збірної довелося відстоювати у команд з Іспанії, Італії, Японії та господарки змагань - Кореї. Перша гра була з Італією - перемогли з рахунком 4:1. Наступна - з іспанцями - 2:0, потім японцями - 8:0 і корейцями - 12:0. У фіналі зійшлися з іспанцями - 3:1.

У складі української збірної з футзалу були гравці з Харкова, Тернополя, Донецька, Чернігова та найбільше (шестеро хлопців) з Сум, які тренувалися на базі педагогічного університету.

Відзначимо, Максим Філь став чемпіоном світу вже вдруге. Перше золото разом зі своєю збірною він отримав на аналогічних іграх у 2008 році в Аргентині. Крім того, в його призовий скарбничці є ще кілька срібних та бронзових нагород європейського і міжнародного рівня. А його чекає звання «Заслужений майстер спорту».

Тим не менш, Максим вже готується чемпіонату Європи, який має відбутися наступного року, а вже в 2019-му нові Всесвітні ігри проходитимуть у США, повідомляє "Фрунзенець".