ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумчани пропонують удосконалити кабінет мера світлофором (ФОТОФАКТ)

Тема Олександра Лисенка і його знятих дверей явно повеселила сумський інтернет-простір. Містяни охоче підхопили новину і вже активно інтерпретують її на своїх сторінках соцмереж
Depo.
4 червня 2015 15:43
ФОТО: depo.ua
Сумчани пропонують удосконалити кабінет мера світлофором (ФОТОФАКТ)
Сумчани пропонують удосконалити кабінет мера світлофором (ФОТОФАКТ)

Так, активіст Євген Охріменко пропонує меру впорядкувати потік відвідувачів бездверного кабінету новим технічним пристроєм. "Після того, як в кабінеті міського голови були зняті двері, почалось щось неймовірне. Народ хлинув в мерію. Такої кількості людей кабінет керманича ще ніколи не бачив! Для того, щоб хоч якось регулювати потік людей, було прийнято зважене рішення. Вирішили на вході встановити світлофор :)", - написав він на своїй сторінці у Фейсбук і виклав фотопроект нововведення.

Інший користувач соцмережі Станіслав Камаєв пропонує в цілях безпеки життя і здоров’я міського голови більш кардинальний крок:

Сумчани пропонують удосконалити кабінет мера світлофором (ФОТОФАКТ) - фото 1

Ну а щоб знята дорогоцінність даром не пропала, її радять позбутися "з молотка" вже знайомим методом Лисенка - оголошенням:

Сумчани пропонують удосконалити кабінет мера світлофором (ФОТОФАКТ) - фото 2

Нагадаємо, 26 травня міський голова Сум Олександр Лисенко вирішив продемонструвати відкритість, знявши двері з власного кабінету.