ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Готфрід і Роксолана: Сумчани дають своїм дітям дедалі екзотичніші імена

Але найпоширенішими залишаються Анна та Андрій
Depo.
26 лютого 2016 12:40
ФОТО: depo.ua
Готфрід і Роксолана: Сумчани дають своїм дітям дедалі екзотичніші імена
Готфрід і Роксолана: Сумчани дають своїм дітям дедалі екзотичніші імена

Сьогодні свідоцтва про народження дитини можна отримати в Сумах (в міському пологовому будинку та обласному перинатальному центрі), а також в Ромнах, Конотопі, Шостці і Охтирці, в Білопольскій, Буринській і Тростянецької ЦРЛ, пише Depo.Суми. з посиланням на інофрмацію Головного управління юстиції області.

Найпоширенішими іменами, які давали дівчаткам в 2015 році, були - Анна, Аріна, Анастасія, Вероніка, Вікторія, Єлизавета, Мілана, Поліна, утримують лідируючі позиції дівчинки з іменами Катерина, Софія та Марія. 

Своїм донькам батьки вибирали і особливі, навіть рідкісні імена: Арніка, Аміна, Асія, Аліа, Аделіна, Ауріка, Веста, Динара і Зоряна. Є дівчата з ім'ям Еліна, Емілія, Елан, Ельвіра, Каталіна, Лада, Мілена, Мелісса, а також Нонна, Роксолана, Розалін, Ясміна, Саміра і Самія.

Хлопчиків батьки найчастіше називали Андрій, Артем, Дмитро, Денис, Максим, Матвій, Назар, Богдан, Єгор, Іван, Олександр. 

А що стосується рідкісних імен, то це: Антип, Адам, Амір, Габріель, Готфрід, Дамір, Демір і Дарій. Є діти з ім'ям Ельдар, Ельвін, Йоханан, Максиміліан, Мстислав, Оріон, Яромир, Рамір, Ратмір і Рінат.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми