ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумчан знову покличуть до армії

Сьогодні, 1 квітня, в Україні після майже півторарічної перерви стартував призов на строкову військову службу
Depo.
1 квітня 2015 15:43
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Міноборони України.

Як зазначили в міністерстві, у цьому році змінився призовний вік - якщо раніше призивалися чоловіки від 18 до 25 років, то тепер це від 20 до 27 років.

Також змінився перелік осіб, які підлягають відстрочці за станом здоров'я і за сімейними обставинами. Втратили право на відстрочку депутати селищних, міських, районних та обласних рад, вчителі, які працюють у загальноосвітніх навчальних закладах не в сільській місцевості. При цьому опікуни мають право на відстрочку лише в тому разі, коли крім них нікому доглядати непрацездатних людей.

"До речі, якщо раніше працівники органів МВС знімалися з військового обліку у зв'язку з отриманням спеціального звання, то тепер їм на весь період служби надається відстрочка. Тобто якщо за певних обставин такий працівник звільняється з органів і йому не виповнилося 27 років, то він підлягає призову на строкову військову службу", - розповів в.о. військового комісара Личаківсько-Шевченківсько-Залізничного об'єднаного районного військового комісаріату Львова, підполковник Владислав Заришняк.

В Міноборони також наголосили, що військовослужбовці строкової служби не будуть проходити її в зоні АТО.

Всього за квітень-травень планують призвати 21 тисячу 126 громадян.