ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сьогодні День вишиванки: Суми приєднуються до національного флешмобу

Ми запрошуємо кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку - одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання
Depo.
21 травня 2015 08:01
ФОТО: depo.ua
Сьогодні День вишиванки: Суми приєднуються до національного флешмобу
Сьогодні День вишиванки: Суми приєднуються до національного флешмобу

Основна мета заходу - це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом, пише Суми.depo.ua.

Свято не передбачає обов'язкових заходів, але запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку - одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання.

Разом з тим, така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Цьогоріч акція не лише всеукраїнська, а й міжнародна, адже до неї долучаться українці за кордоном у Франції, Італії, Португалії, США, Німеччині, Лівані, Канаді, Іспанії, Румунії, зазначають організатори.

Нагадаємо, сумчани планують встановити всеукраїнський рекорд у категорії -"Найдовший орнамент вишиванки, намальований на тротуарній плитці". За задумом організаторів довжина орнаменту на сірій тротуарній плитці Соборної вулиці сягне 500 метрів. Фіксуватимуть рекорд 21 травня у сумському сквері ім.Т.Шевченка.