Сумський батальйон Нацгвардії запрошує на роботу "контрактників"

Національна гвардія поступово переходить на професійну контрактну основу

Командир військової частини 3051 Національної Гвардії України, що дислокується в обласному центрі, підполковник Сергій Козинець повідомив, що існує необхідність у доукомплектуванні патрульних підрозділів, пише Depo.Суми.

У сумській батальйон Нацгвардії, до якого входять дві роти патрульних і забезпечення, одна конвоювання й спецназу, планується працевлаштувати мінімум 150 військовослужбовців за контрактом.

Контрактники мають повний соціальний пакет. Це – стабільне грошове забезпечення, пільгове санаторно-курортне лікування, речове забезпечення, отримання безкоштовної вищої освіти у профільних навчальних закладах та ряд інших гарантованих законодавством пільг. На сьогодні військовослужбовці за контрактом першого року служби отримують до 4 тисяч гривень. 

"Планується, що з наступного року заробітна плата cтановитиме від 5 тисяч гривень. Офіцери отримуватимуть більше", – зазначив командир військової частини 3051 НГУ.

Підполковник також повідомив, що у планах –  розширення батальйону до полку.

Серед основних завдань військової частини – забезпечення громадського порядку, зокрема під час масових заходів, допомога прикордонникам в охороні державних рубежів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми