Директор тролейбусного депо відчув "політичне замовлення"

Висновок Держфінінспекції про виявлені порушення фактично ставить хрест на поставках б/в тролейбусів в Суми

Директор тролейбусного депо відчув "полі…

Державна фінансова інспекція в Сумській області після моніторингу закупівлі виявила порушення і направила КП "Електроавтотранс" лист з рекомендацією розірвати договір на постачання і притягнути до відповідальності винних осіб. Зокрема, учасника з найнижчою ціною відсторонили від участі в торгах за недотримання документації, проте, не дивлячись на аналогічне порушення у "Торгового Дому "Літан", його визнали переможцем, пише Depo.Суми.

Читайте: За тиждень в Сумах кататиметься перший тролейбус із Європи

"Це вже третій тендер на закупівлю тролейбусів, який провалений за час керівництва Олександра Перчакова. Незважаючи на рекордну кількість грошей, виділених на оновлення рухомого складу, місто досі не побачило жодного нового рогатого. Замість цього ми постійно чуємо якісь виправдання і звинувачення то постачальників, то активістів, хоча причиною, в першу чергу, є керівництво підприємства", - вважає секретар громадської експертної комісії з транспорту Сумської міської ради Олександр Мироненко.

За словами юриста, активіста "ДемАльянсу" Дмитра Шестерньова, висновок Держфінінспекції про виявлені порушення фактично ставить хрест на поставках б/в тролейбусів в Суми, оскільки у разі спроби реалізації підписаного договору керівництво підприємства і тендерного комітету може просто потрапити під кримінальне переслідування, повідомляє Данкор.

Враховуючи факти, що відкрилися, громадська комісія з транспорту має намір звернутися до мера і депутатів міськради з пропозицією перенаправити виділені на б/в тролейбуси 15 млн. грн. на закупівлю нових рогатих і поліпшення транспортної інфраструктури в місті.

У свою чергу в КП "Електроавтотранс" заявляють, що рішення фінінспекції планують оскаржувати в суді.

"У четвер Фінінспекція призупинила візит тролейбусів, які вже в Україні, і повинні були надійти до Сум вже на цьому тижні. Ми написали лист незгоди, бо призупинено процес за несуттєвою ознакою: у переліку тендерної документації не було ідентичного перекладу тексту договору на українську мову (був тільки російською). Джерела, які захотіли залишитися невідомими, сказали, що це політичне замовлення, щоб не зайшли тролейбуси в місто Суми, щоб показати негативну роботу КП "Електроавтотранс" і влади. Ми в суді будемо оскаржувати це рішення", - цитує gorod.sumy.ua директора КП Олександр Перчакова.

Більше про транспортну інфраструктуру в Сумах читайте на Depo.Суми.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme