ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумських суддів насторожило, що раптово захворівший Войтенко ліг не в свою лікарню

У п’ятницю, 8 травня, в Зарічному районному суді продовжилося слухання справи щодо обрання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту для першого заступника Сум Володимира Войтенка
Depo.
8 травня 2015 15:16
ФОТО: depo.ua
Сумських суддів насторожило, що раптово захворівший Войтенко ліг не в свою лікарню
Сумських суддів насторожило, що раптово захворівший Войтенко ліг не в свою лікарню

Як передає Суми.depo.ua, 5 травня підозрюваний на засідання суду не з'явився у зв'язку з перебуванням на лікуванні в обласному спеціалізованому диспансері радіаційного захисту населення. Через це суд направив запит до лікарні: чи дійсно пан Войтенко перебував у зазначеному медичному закладі, скільки триватиме курс лікування і чи зможе він брати участь у судових засіданнях.

Суд одержав відповідь, що Володимир Войтенко дійсно перебуває на стаціонарному лікуванні з 5 травня по сьогодні. Орієнтовний термін лікування - 7-10 днів. До нормалізації стану та виписки зі стаціонару пацієнту не рекомендоване психоемоційне навантаження. Бажано утриматися від участі в судовому засіданні.

Прокурор запропонував повторно звернутися із запитом до лікарні та уточнити дату закінчення лікування, а також з'ясувати точно, чи може підозрюваний брати участь у процесі. Оскільки у відповіді є слово "бажано". Слідчий додав, що варто з'ясувати підстави лікування пана Войтенка у диспансері, а не за місцем проживання або реєстрації.

Адвокат, який представляє інтереси чиновника, пояснив: його підзахисний не поінформований належним чином про місце і час слухання справи, але не прибув на засідання з поважних причин.

Суддя Роман Міліціанов пообіцяв цього разу відправити повістку і до лікарні, і за адресою проживання. Крім того, забажав інформацію про те, чи вважається хвороба важкою і чи можливо тимчасово перервати курс лікування для участі в судовому процесі.

Судове засідання перенесено на 15 травня на 11:00.

Нагадаємо, 30 квітня Зарічний районний суд міста виніс рішення про відсторонення Володимира Войтенка від виконання ним посадових обов'язків.