ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Суд змусив правоохоронців зайнятись авторами псевдоЧЕСНО

Сумські слідчі почнуть досудове розслідування діяльності зареєстрованої в Сумах громадської організації, що видає себе за рух ЧЕСНО
Depo.
7 квітня 2015 15:33
ФОТО: depo.ua

До цього зобов'язує ухвала Ковпаківського районного суду м.Суми, який розглянув та задовольнив скаргу руху ЧЕСНО на бездіяльність сумських правоохоронців. Про це Суми.depo.ua повідомили учасники руху.

Нагадуємо, протягом парламентської кампанії у Сумській області поширювалися інформаційні матеріали із логотипом ЧЕСНО, до виготовлення та розповсюдження яких рух ЧЕСНО не має жодного стосунку.

Учасник руху ЧЕСНО, директор Інституту Медіа Права Тарас Шевченко зазначив: "У ЧЕСНО ми звикли до того, що від нашого імені поширюють листівки сумнівного змісту, переслідуючи чиїсь піар-інтереси. Однак це завжди робилося анонімно. Натомість сумські псевдоактивісти виявили нечувану зухвалість, зареєструвавши організацію із таким же іменем та вкравши наш логотип".

Під час передвиборної кампанії до парламенту восени 2014 року представники ГО "Громадський рух Чесно" вели у Сумах активну діяльність, поширювали листівки, проводили прес-конференції. Псевдоактивісти під брендом ЧЕСНО поширювали неправдиву інформацію та вели ворожу інформаційну кампанію проти справжніх представників ЧЕСНО в Сумах.

"Такі дії не зійдуть з рук представникам "псевдочесно". Ми виграли справу в суді, і тепер щодо дій самозванців відкрито кримінальне провадження за введення в оману виборців. Всі, хто захоче взяти логотипи відомого громадського руху з метою обману виборців, мають розуміти, що за такі дії колись доведеться відповідати", - наголошує учасник ЧЕСНО, юрист Інституту Медіа Права Галина Чижик.

Мітки: #