ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Справжній італієць: Сьогодні Тото Кутуньо святкує свої 72 (ВІДЕО)

Відомий італійський співак Тото Кутуньо сьогодні святкує свій День народження. Журналісти depo.ua пропонують згадати найяскравіші факти з життя маестро
Depo.
7 липня 2015 12:02
ФОТО: depo.ua
Справжній італієць: Сьогодні Тото Кутуньо святкує свої 72 (ВІДЕО)
Справжній італієць: Сьогодні Тото Кутуньо святкує свої 72 (ВІДЕО)

Сальваторе Кутуньо народився 7 липня 1943 в тосканському місті Фоздіново. 

З раннього дитинства хлопчик виявляв схильність до музики: слідом за батьком, який чудово грав на трубі, освоїв цей інструмент; пізніше самостійно опанував гру на ударних та акордеоні. У 13 років Тото зайняв третє місце на регіональному музичному конкурсі.

Цікаво, що його батько, сіцілієць за походженням, служив у військовому флоті, а у вільний час захоплювався грою на трубі. Саме він дав синові перші уроки музики. 

До речі, у Кутуньо ніякого музичної освіти немає - він самородок. Писати почав у 16 років. А успіх прийшов тоді, коли він в 1974 написав пісню спеціально для Джо Дассена і той виконав її. З того дня молодий композитор пішов у гору. Мелодійні, трохи сумні і дуже романтичні пісні Кутуньо багато років прикрашали репертуари знаменитих співаків: італійців Доменіко Модуньо, Адріано Челентано, Крістіана, французів Джо Дассена, Даліди, Мішеля Сарду, американки Петула Кларк. Тото і сам виконував свої твори, збираючи чималу аудиторію.

Кілька разів виходив і на сцену фестивалю в Сан-ремо. У 1983 виконав на цьому престижному конкурсі пісню "Італієць" і посів перше місце. Співав, акомпануючи собі на гітарі, і його м'який, грудний голос і проста мелодія проникали в душу.

"Дозвольте мені заспівати, тримаючи гітару в руках, дозвольте мені заспівати, тому що я гордий цим, я - італієць, справжній італієць!" Ця пісня принесла йому воістину міжнародну популярність. В яку б країну він ні виїжджав на гастролі - а його запрошували багато і охоче, - публіка незмінно кричала: "Італьяно", "Італьяно"!
Своєю музичною кар'єрою Кутуньо займається і досі. Зокрема доволі активно гастролює.

Наприклад, незважаючи ні на що, Кутуньо активно їздить на заробітки до України. Зокрема останній раз був минулої осені в Києві, де брав учать у зйомках "Вечірнього кварталу".

Більше про визначних людей Сумщини і світу читайте на Суми.depo.ua