ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Спокій сумчан у новорічні свята охоронятимуть чотири сотні "копів"

Для забезпечення громадського порядку під час святкування новорічних та різдвяних свят на вулиці Сум та населених пунктів області вийдуть близько чотирьохсот працівників поліції
Depo.
29 грудня 2015 16:09
ФОТО: depo.ua
Спокій сумчан у новорічні свята охоронятимуть чотири сотні "копів"
Спокій сумчан у новорічні свята охоронятимуть чотири сотні "копів"

Посилені наряди чергуватимуть у місцях найбільшої концентрації людей – біля новорічних ялинок, атракціонів, концертно-розважальних майданчиках, біля культових споруд під час богослужінь тощо, пише Depo.Суми з посиланням на СК ГУНП України в Сумській області.

На новорічні свята планується проведення 21 масовий захід за участю близько 12 тисяч осіб, охорону громадського порядку здійснюватимуть біля 200 поліцейських.

Місця масових народних гулянь планується максимально перекрити автомобільними та пішими нарядами поліції, передбачена достатня кількість слідчо-оперативних груп та груп швидкого реагування на повідомлення про вчинення злочинів та правопорушень.

В ніч з 6 по 7 січня на території області у більш ніж 130 храмах та культових спорудах відбудуться різдвяні богослужіння, участь у яких приймуть близько 10 тисяч вірян. Тому забезпечуватимуть публічну безпеку і порядок на цих заходах близько 140 працівників поліції.

Крім того, під посиленим контролем правоохоронців перебуватимуть продавці та точки продажу піротехнічних засобів, перевірятимуться ялинкові базари на предмет законності реалізації хвойних дерев.

Особлива увага приділятиметься охороні та забезпечення порядку на дитячих святкових заходах. Оскільки свята співпадають з канікулами, на вулицях міст, сіл і селищ перебуватиме багато дітей. Це, відповідно, підвищить ризик вчинення правопорушень як стосовно неповнолітніх, так і ними самими. Відтак, буде посилено контроль за поведінкою дітей в публічних місцях, виявленням бездоглядних та безпритульних дітей, проведення з ними роз‘яснювальної роботи.

Співробітники поліції звертаються до жителів та гостей області з закликом бути обачними та уважними під час перебування в місцях масового скупчення людей, не зловживати спиртним та дотримуватись загальноприйнятих норм суспільної поведінки.

Номери телефонів, за якими громадяни можуть повідомити поліцію про скоєння злочинів і протиправних діянь, а також про виявлених підозрілих осіб, автомобілів та речі, що можуть становити загрозу для суспільного спокою, життя і здоров‘я населення: (0542) 66-72-04, 66-72-05, 050-4073102 або 102 (з мобільного безкоштовно).

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми