ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прокурор хоче "крові" адвокатів сумського віце-мера, якого судять за кнопкодавство

Підставою є умисне і невиправдане затягування судового розгляду у цьому кримінальному провадженні
Depo.
21 січня 2016 14:40
ФОТО: depo.ua
Прокурор хоче "крові" адвокатів сумського віце-мера, якого судять за кнопкодавство
Прокурор хоче "крові" адвокатів сумського віце-мера, якого судять за кнопкодавство

Прокурор Сумщини звернувся із заявою до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури області про притягнення адвокатів першого заступника Сумського міського голови, обвинуваченого у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст. 128, ч. 1 ст. 357, ч. 2 ст. 361, ч. 3. ст. 27, ч. 1 ст. 376 КК Українидо дисциплінарної відповідальності, повідомляє Depo.Суми з посиланням на прес-службу прокуратури області.

Підставою для дисциплінарної відповідальності є умисне і невиправдане затягування судового розгляду вказаного кримінального провадження стороною захисту, оскільки адвокати упродовж серпня – грудня 2015 року 7 разів не з’являлися у судові засідання, не надаючи при цьому належних доказів поважності причин неприбуття, внаслідок чого суд вимушений був відкладати розгляд справи, вважає прокурор.

Так, обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні прокуратурою області спрямовано до суду ще 26.06.2015, проте через численні неявки адвокатів лише 02.12.2015 проведено підготовче судове засідання і справу призначено до судового розгляду на 10.12.2015. Однак і цього дня суд був вимушений відкласти початок судового розгляду через неявку в засідання одного з адвокатів. А 11.01.2016 судове засідання відкладено через неявку вже іншого адвоката, 13.01.2016 у судове засідання не з’явилися ні обвинувачений, ні його захисники.

"З метою забезпечення дотримання адвокатами вимог кримінального процесуального законодавства України, Правил адвокатської етики та прав підзахисного в ході розгляду зазначеної справи судом, прошу розпочати дисциплінарне провадження стосовно адвокатів у зв'язку з неналежним виконанням ними своїх професійних обов’язків у вказаному провадженні та вирішити питання про притягнення їх до дисциплінарної відповідальності", – зазначив в своїй заяві очільник прокуратури Сумщини.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми