ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прокуратура вкрай невдоволена тим, що Шульгу випустили "безкоштовно"

Слідство розразовувало отримати 1,28 млн гривень застави
Depo.
27 січня 2016 14:37
ФОТО: depo.ua

Прокуратура категорично не погоджується із запобіжним заходом, обраним колишньому народному обранцю, однак позбавлена можливості його оскаржити, повідомляє Depo.Суми з посиланням на прес-службу обласноъ прокуратури.

Сьогодні, 27 січня 2016 року, Зарічний районний суд м. Суми відхилив клопотання прокуратури Сумської області про обрання колишньому народному депутатові України запобіжного заходу у вигляді застави в розмірі 1,28 млн грн та призначив підозрюваному запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання, зобов’язавши його прибувати до слідчого прокуратури один раз на тиждень, повідомляти про зміну місця проживання та здати закордонний паспорт до відповідного органу.

Прокуратура категорично не погоджується з таким рішенням суду, однак відповідно до ст. 309 КПК України воно оскарженню не підлягає. Водночас суд визнав обґрунтованим повідомлення про підозру вказаній особі.

Нагадаємо, що прокуратурою Сумської області 20 січня 2016 року народному обранцю вручено повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень за ч. 4 ст. 190 (шахрайство ), ч. 2 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України. Колишньому народному депутатові України, який на даний час працює проректором одного із Київських ВУЗів і є державним службовцем 1 рангу, загрожує до 12 років позбавлення волі.

Довідково: під заставою як видом запобіжного заходу розуміється внесення на спеціальний рахунок, визначений у порядку, затвердженому Кабінетом Міністрів України, підозрюваним коштів з метою забезпечення виконання покладених на нього обов'язків, під умовою звернення внесених коштів у доход держави в разі невиконання цих обов'язків.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми