ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прокуратура Сумщини збирає факти злочинів стосовно учасників Революції Гідності

Правоохоронці області вкотре звертаються до громадськості з проханням повідомити про відповідні правопорушення
Depo.
25 травня 2015 14:46
ФОТО: depo.ua
Прокуратура Сумщини збирає факти злочинів стосовно учасників Революції Гідності
Прокуратура Сумщини збирає факти злочинів стосовно учасників Революції Гідності

На даний час до суду скеровано обвинувальні акти стосовно колишнього прокурора Сумської області, колишнього заступника начальника УМВС України в Сумській області, двох прокурорів прокуратури та слідчого СВ Сумського МВ УМВС України в Сумській області, яким інкриміновано вчинення протиправних дій стосовно учасників мирних акцій. Про це пише Суми.depo.ua з посиланням на сайт прокуратури Сумської області.

Рішенням від 19 травня  2015 року Вищою кваліфікаційною комісією суддів України суддю Ковпаківського районного суду відсторонено від виконання займаної посади. Направлено матеріали в Національне центральне бюро Інтерполу для оголошення в міжнародний розшук колишнього начальника УМВС України в Сумській області.

Прокуратура й надалі звертається до громадськості з проханням надавати будь-яку інформацію, що дасть змогу слідчим органам встановити винних осіб, причетних до фактів порушення прав громадян під час мирних акцій протестів. Повідомляти про зазначені випадки просять за адресою: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 33, або за телефонами: 78-17-33, 22-60-11.

Окремо прокуратура Сумщини звертає увагу на діючий "Реєстр проваджень про злочини під час Революції Гідності" (//rrg.gp.gov.ua/), який створено для вільного користування. У ньому містяться зведення всіх кримінальних проваджень, що стосуються протидії протестним акціям, які розслідуються Генеральною прокуратурою України, слідчими підрозділами територіальних прокуратур та слідчими органів внутрішніх справ.