ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прокуратура примусила коледж заплатити стипендію студентці-сироті

За рішенням суду вона отримає 14 080 гривень, неотриманих протягом року
Depo.
12 червня 2015 12:33
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Суми.depo.ua.

До Роменської міжрайонної прокуратури надійшла заява студентки про те, що їй як дитині сироті упродовж 2014 - 2015 років Роменським коледжем Сумського СНАУ не виплачувалася стипендія, йдеться у повідомленні Сумської обласної прокуратури.

Відповідно до витягу з обліково-статистичної картки дитини, позбавленої батьківського піклування, студентці коледжу надано статус дитини-сироти, що підтверджено розпорядженням голови Конотопської районної державної адміністрації.

У подальшому встановлено, що дійсно, в порушення вимог Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", студентці Роменського коледжу, незважаючи на те, що вона дитина-сирота, упродовж січня - квітня та вересня - грудня 2014 року дирекцією Сумського СНАУ безпідставно не нараховувалася та не виплачувалася стипендія.

В інтересах дитини-сироти Роменською міжрайонною прокуратурою заявлено позов до суду з вимогою визнати дії Сумського СНАУ незаконними, нарахувати та виплатити студентці 14080 грн стипендії за вказаний період.

Як повідомив прокурор Роменської міжрайонної прокуратури Сергій Пось, на даний час вказаний позов судом розглянуто та задоволено в повному обсязі.

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua