ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Сумах суд виправдав "закатованого мєнтами" руйнівника ліфтів

Чоловіка звинувачували в нанесенні матеріальних збитків КП "Сумижитло" в розмірі 1893 гривні 90 копійок
Depo.
25 лютого 2016 10:26
ФОТО: depo.ua
У Сумах суд виправдав "закатованого мєнтами" руйнівника ліфтів
У Сумах суд виправдав "закатованого мєнтами" руйнівника ліфтів

Зарічний районний суд в місті Суми визнав невинним громадянина у пред’явленому обвинуваченні за частиною 2 статті 15, частиною 2 статті 185, частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України (замах на крадіжку та крадіжка, поєднана з проникненням у приміщення), пише Depo.Суми з посиланням на Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Обвинувачення було побудоване на протоколі огляду місця події, слідчому експерименті за участю обвинуваченого, під час якого він надавав визнавальні показання, речових доказах, а також показаннях свідків. 

Під час судового засідання обвинувачений свою провину не визнав. Більше того, він заявив, що правоохоронці катували його та змусили зізнатися у вчиненні цього злочину. 

Адвокат довела, що докази, які надала сторона обвинувачення, не можна  покласти в основу справи, оскільки частина із них здобута з грубим порушенням норм чинного законодавства, а інші – як самі по собі, так і в сукупності – прямо чи непрямо не підтверджують існування обставин, наведених в обвинувальному акті. 

Тому у суду виник сумнів щодо добровільності визнавальних показань обвинуваченого, наданих ним під час досудового слідства при допиті та при проведенні слідчого експерименту. 

Також під час допиту свідків жоден із них не підтвердив обставин, викладених у протоколі огляду місця події.

Суд виправдав громадянина у зв’язку з недоведеністю його участі у вчиненні злочину.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми