ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Правоохоронці Сумщини втратили за день багато крові (ВІДЕОФАКТ)

29 травня вони взяли участь в акції до Дня захисту дітей, яка проходила в Сумському обласному центрі служби крові
Depo.
30 травня 2015 08:12
ФОТО: depo.ua
Правоохоронці Сумщини втратили за день багато крові (ВІДЕОФАКТ)
Правоохоронці Сумщини втратили за день багато крові (ВІДЕОФАКТ)

Метою акції було зібрати компоненти крові для передачі онкогематологічному відділенню Сумської обласної дитячої клінічної лікарні, пацієнти якого часто потребують переливань. Про це пише Суми.depo.ua з посиланням на rama.com.ua.

"Для отримання однієї дози тромбоконцентрату, необхідного для переливання, потрібно кілька донорів однієї групи крові", - розповіла в.о. заввідділенням комплектування донорів та заготівлі крові Лариса Солдатова. - Ми підтримуємо постійний запас у банку донорської крові, і в разі необхідності батьки можуть звернутися до нас через Червоний хрест, або безпосередньо до Центру та отримати безкоштовно кров для переливання її дітям".

Аби така система працювала безперебійно, потрібні безкоштовні донори. Медики говорять, що часто звертаютьося за допомогою до міліції, адже там ніколи не відмовляють. Хоча здати свою кров може кожен.

Цього разу своєю кров’ю з дітьми поділилися більше двадцяти співробітників ДАІ та бійців спецпідрозділів УМВС. За словами начальника УМВС в Сумській області Анатолія Річкаля, наразі розробляється програма постійної співпраці з Сумським обласним центром служби крові. Вона передбачає і зворотну допомогу - виділення компонентів крові міліціонерам та членам їх сімей у разі потреби.