ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Повернення "кровних ": банк "Надра" нарешті розморозив вклади сумчан

З 21 квітня починаються виплати коштів вкладникам за угодами, термін дії яких закінчився до 6 лютого включно і за угодами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки).
Depo.
21 квітня 2015 12:01
ФОТО: depo.ua
Повернення "кровних ": банк "Надра" нарешті розморозив вклади сумчан
Повернення "кровних ": банк "Надра" нарешті розморозив вклади сумчан

Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб банку з ринку, але не більше 200 тис. грн. Про це передає Суми.depo.ua.

Для отримання коштів за зазначеними угодами, вкладникам необхідно звернутися у відділення банку, визначеного для кожного вкладника, з паспортом і документом органу про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

Як повідомляє прес-служба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, виплати коштів будуть здійснюватися через установи восьми банків.

Вкладникам, які при укладанні угоди банківського вкладу або рахунку вказали місце реєстрації проживання за паспортом: Автономна республіка Крим, Закарпатська, Донецька, Луганська, Миколаївська, Сумська область або м. Севастополь, - за отриманням коштів необхідно звернутися у відділення банку "ПУМБ".

Мітки: #