ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Пошкребли по засіках: підприємства-боржники знайшли кошти на зарплатню

У міській раді відзвітували керівники, що заборгували мільйони перед сумчанами
Depo.
17 квітня 2015 13:48
ФОТО: depo.ua
Пошкребли по засіках: підприємства-боржники знайшли кошти на зарплатню
Пошкребли по засіках: підприємства-боржники знайшли кошти на зарплатню

Міська комісія з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат відбулася за участі прокуратури міста і сектору Державної служби боротьби з економічною злочинністю міського відділу УМВС України в Сумській області, пише Суми.depo.ua.

Насьогодні зарплатню не отримали працівники 11 підприємств міста. Сумарно це 18,7 мільйонів гривень.

Комісія заслухала представників адміністрації, арбітражних керуючих та трудових колективів ТОВ "Технолог", ТОВ науково-виробниче підприємство "Преобразователь", ТОВ виробничо-технічне підприємство "Преобразователь+", ОКП "Аеропорт Суми", ПАТ "Центролит", ВАТ "Сумське АТП 15928", ПАТ "Сумський фарфоровий завод", ПВКМП "НАСА", ПАТ "Сумиоблагротехсервіс".

Як наслідок - у ТОВ "Технолог" зобов`язалися ліквідувати заборгованість до 1 червня поточного року, а у ТОВ науково-виробниче підприємство "Преобразователь" і ТОВ виробничо-технічне підприємство "Преобразователь+" - до 1 вересня.

Керівники ОКП "Аеропорт Суми", ТОВ "Вітражна студія "Вікторія"" та ПрАТ "Сумська бурова дільниця" надали письмові повідомлення про повне погашення боргів із заробітної плати на загальну суму 84,8 тисяч гривень.

Мітки: #