ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мінаєв підкинув прокурору нову справу на Лисенка

Колишній міський голова Геннадій Мінаєв звернувся до прокурора Сумської області з вимогою терміново відреагувати на протиправні кроки мера Олександра Лисенка
Depo.
11 червня 2015 10:40
ФОТО: depo.ua
Мінаєв підкинув прокурору нову справу на Лисенка
Мінаєв підкинув прокурору нову справу на Лисенка

Мова йде про ситуацію з КП "Сумижитло", передає Суми.depo.ua.

У зверненні йдеться, що 29 травня міський голова Сум тимчасово (на чотири місяці) призначив директором підприємства з правом першого підпису Євгена Скоробагатського. У той же час новий керівник залишався на посаді директора ТОВ "Міськсумиліфт" - підрядної організації КП "Сумижитло", яка за угодою здійснювала техобслуговування ліфтів. Щомісячна сума грошових надходжень за даним договором складає більше 200 тисяч гривень.

Тільки-но ставши директором комунального підприємства, Євген Скоробагатський підписав договір підряду на техобслуговування ліфтів з власною фірмою (ТОВ "Міськсумиліфт") на половину від кількості підйомників, які знаходяться на балансі КП "Сумижитло".

Геннадій Мінаєв наголошує: усвідомлюючи наявність корупційного правопорушення в діях пана Скоробагатського, мер Олександр Лисенко не вжив заходів щодо протидії корупції, а навпаки всіляко сприяв даному вчинку.

"Це все, що потрібно знати про нинішню сумську міську владу. "Революція гідності", кажете? "Небесна Сотня"?", - прокоментував своє звернення екс-мер на сторінці у Фейсбук.

Він просить прокурора здійснити перевірку фактів наявності у діях Євгена Скоробагатського складу адмінправопорушення, передбаченого нормою статті 172-7 КУпАП, та відповідно складу адмінправопорушення, передбаченого статтею 172-9 КУпАП, у діях нинішнього мера Олександра Лисенка та притягти до відповідальності винних осіб.

Мінаєв підкинув прокурору нову справу на Лисенка - фото 1

Таке ж звернення до прокурора Сумщини планує надіслати від свого імені депутат Сумської міськради Олексій Мовчан.

Нагадаємо, днями Євген Скоробогатський заявив, що з рахунків "Сумижитла" пропали всі гроші.