ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Погроми офісів ПР та КПУ визнали частиною мирних зібрань

Справи про напад на офіси Партії регіонів і КПУ, що сталися минулого року в Сумах, вже закриті
Depo.
17 квітня 2015 12:00
ФОТО: depo.ua
Погроми офісів ПР та КПУ визнали частиною мирних зібрань
Погроми офісів ПР та КПУ визнали частиною мирних зібрань

Про це повідомив у листі міськраді прокурор Сумської області Віталій Матвійчук у відповідь на звернення до нього депутатів, передає Суми.depo.ua.

"За фактами нападів на партійні штаби повідомляю, що 19.02.2014 під час мітингу на підтримку Євромайдану його учасники в приміщенні приймальні Партії регіонів за адресою: м Суми, вул. Петропавлівська, 61 пошкодили вхідні двері та проникли до приміщення. Крім того, 14.04.2014 року приблизно о 15:30 група осіб у кількості 10-12 осіб зайшли до приміщення Сумського обласного комітету Комуністичної партії України за адресою: м Суми, вул. Соборна, 25 кв. 3, почали зривати плакати із зображенням комуністичних лідерів минулих років, шукати документи і будь-які речі, які містили ознаки сепаратизму.

В обох випадках слідчими Сумського міськвідділу реєструвалися кримінальні провадження і проводилося досудове слідство, за результатами якого прийнято рішення про закриття даних проваджень у зв'язку з декриміналізацією дій на підставі ст. ст. 3, 5 Закону України "Про недопущення переслідування і покарання з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань, та визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України" від 21.02.2014", - йдеться у листі.

Нагадаємо, 19 лютого 2014 євромайданівці після проведення мітингу на пл. Незалежності пішли пікетувати УМВС та прокуратури області, а дорогою увірвалися до офісу Партії регіонів. До офісу ж КПУ вони "завітали" 14 квітня 2014 після віче.